Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero

  • 30 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero Μαδρίτη απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από την Πουέρτα ντελ Σολ και περίπου 3 χλμ. από την Πλάθα Μαγιόρ. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Στο Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero υπάρχει μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει περίπου 1 χλμ. από το σιδηροδρομικό σταθμό Atocha. Αυτό το διαμέρισμα 30 τ.μ. Βρίσκεται περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από τις Λας Βέντας. Το Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero βρίσκεται σε απόσταση μόνο 450 μέτρων από τη στάση λεωφορείων Plaza de Italia και σε απόσταση 850 μέτρων τον σταθμό του μετρό Arganzuela - Planetario που είναι ιδανικό σημείο εκκίνησης για τις εξερευνήσεις σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero Μαδρίτη
Jra Alojamiento Entero Reformado En Legazpi
Τιμή μόνο για κινητά

Jra Alojamiento Entero Reformado En Legazpi

343 μ από το κατάλυμα
Plata By Clabao
Τιμή μόνο για κινητά

Plata By Clabao

9.4
Άριστο 5 σχόλια
527 μ από το κατάλυμα
USD 257 USD 231
ανά νύχτα
Renta Temporada Atocha Delicias Beata 2H Patio
Τιμή μόνο για κινητά

Renta Temporada Atocha Delicias Beata 2H Patio

867 μ από το κατάλυμα
USD 92 USD 83
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Estación Delicias
    1,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας1191522025672,ESFCTU00002803700080128900000000000000000000VT144789
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero περιλαμβάνουν Πλάθα Μαγιόρ, Πλατεία της Κυβέλης καθώς και Πουέρτα ντελ Σολ.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero;
      Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero θα είναι 294€.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero;
      Η έκταση του το Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero αποτελεί 30 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Estación Delicias
    1,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamento Rio Manzanares 10 - Zona Matadero Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο